Reconnective Healing

(Rekonektivní léčení)

Rekonnective Healing je metoda frekvenčního (nebo i informačního) léčení, které přinesl doktor Eric Pearl.  Je to účinná forma spojení s léčivým spektrem frekvencí, které obsahují energii, informace a světlo na vysoké úrovni a dosahuje velmi zajímavých výsledků.

Tato metoda je spojena s nejnovějšími poznatky kvantové fyziky a dalších moderních výzkumů. Rekonektivní léčení vám pomůže naladit se na zmiňované frekvence a pomůže vám dosáhnout rozsáhlých změn ve svém životě.

Tyto frekvence a napojení na ně harmonizují celé tělo a propojují jej s původní rovinou zdraví a fyzické i mentální rovnováhy. Rekonektivní léčení můžete využít pro řešení fyzického nebo psychického problému, nebo jen jako regenerační terapii, která vás revitalizuje.

Díky Martinovi mám opět radostný a spokojený život

„Měla jsem dlouhodobý problém s bolestí bederní páteře, zkoušela jsem vše možné, ale bez úspěchu.

S Martinem jsem se potkala na tréninku Andyho Winsona
a on mi vyprávěl o Rekonektivnim léčením a jeho skvělých účincích v mnoha oblastech. Když mě opět bolela záda, vzpomněla jsem si na něj a udělali jsme léčení na dálku.

Při samotném léčením jsem cítila po celém těle něco jako mravenčení. Chvílemi mi škubaly ruce a co mě překvapilo,
v bederní části mě doslova pálilo. Vnímala jsem energii
v celém těle. Měla jsem pocit, jakoby mě někdo napravoval. Bylo to něco úžasného. Nepopsatelný zážitek. Viděla jsem záblesky krásných barev a přišel vnitřní klid, který jsem dlouho necítila. Hned po léčení jsem poznala úlevu, ale ještě to nebylo ono. 

Na druhý den jsme léčení zopakovali a bylo to úplně jiné.

Nastoupil pocit, jako bych necítila své tělo. Stejné ale bylo teplo v bederní oblasti. Úplné uzdravení nepřišlo tak rychle, jak jsem očekávala, ale asi po týdnu bolest zmizela úplně.

A ne jen to, taky štítná žláza se mi srovnala a zmizel pocit stálého knedlíku v krku. Rekonektivní léčení mě natolik uchvátilo, že i já jsem prošla seminářem Erica Pearla a stala se praktičkou Rekonektivního léčení. 

Martina ráda doporučim, protože léčení, které mi provedl, mě opět dostalo do radostného spokojeného života bez bolesti. Dovedl mě k RL a je to člověk, který nejen umí RL, ale i slovem pohladí, poradí a svou laskavostí vám pomůže ukázat cestu.
A znovu ve vás vzbudí chuť na sobě pracovat. Mně pomohl v každém směru. Díky Martine, že jsem tě mohla poznat a že jsi mi vstoupil do života.“

Irena Mikulášková
masérka | Hodonín

Jak Rekonektivní léčení probíhá?

Zpravidla se provádějí  3-4 sezení během jednoho týdne až 10 dnů. To je nejoptimálnější forma - což znamená, že nejvíce lidí po celém světě při této intenzitě sezení vnímalo nejvíce působení frekvencí ve svém životě.


Nejedná se o dlouhodobou léčebnou kůru, na kterou budete muset docházet půl roku a utrácet své peníze.


Tak jako u klasické medicíny nejsme schopni nikdy zaručit 100% očekávaný výsledek pro každého, ale výsledky jsou více než překvapivé u velkého množství klientů. Dokonce i tam, kde klasická medicína selhává. Někdy projevy vyléčení nepřijdou způsobem, který jsme očekávali, ale přijdou v podobě, kterou jsme si ani nedovedli představit. U klientů se pak vyléčí nebo se srovnají věci, o kterých jsme ani netušili, že s daným problémem souvisí.

Někdy si klient jen velmi dobře odpočine. Někdy se mu pohybují oční víčka, někdy se změní dech, někdy dojde k drobným nebo větším samovolným pohybům svalů na různých částech těla. Někdy mají klienti pocit vznášení se v prostoru, někdy vidí barvy, které nikdy před tím neviděli, někdy vidí obrazy, někdy vzpomínky na věci, které již zapomněli, někdy slyší zvuky a někdy mají pocit, že s nimi na léčení někdo spolupracuje. Někdy cítí vůně, které nikdy necítili. 

Projevy na lehátku jsou opravdu velmi různé a mohou být pokaždé jiné. Ve velké většině případů jsou prožitky na lehátku velmi příjemné a pro mnoho lidí je to něco, co v životě nezažili. Někdy se může stát, že klient necítil ani nezažil vůbec nic. I to je v pořádku, přesto léčení proběhlo. 

Nic z toho není dobře nebo špatně. Je to proces. Každý jsme jiný a každý vnímáme jinak. To důležité je, co se děje po sezení.

Jak Rekonektivní léčení hodnotí klienti?

„Déle jak měsíc jsem měla vyhřezlou ploténku v oblasti bederní páteře a trpěla bolestí zad, která střílela do nohy. Nemohla jsem ani chodit. Martin mi poskytl čtyři sezení Rekonektivního léčení, z toho dvě přímo a dvě na dálku. Při každém léčení jsem cítila příval energie, bylo to příjemné a zvláštní. Hned po prvním sezení jsem cítila mírnou úlevu, ale navíc jsem dostala obrovskou chuť k jídlu. Do té doby jsem měla problém něco sníst, bolel mě stále žaludek. Po absolvování všech sezení se mi značně ulevilo a mohla jsem nastoupit zpět do práce. Záda občas zabolí, ale neomezují mě v běžném životě, potíže se žaludkem úplně zmizely. Martinovi moc děkuji a doporučuji každému vyzkoušet Rekonektivní léčení na vlastní kůži.“
Irena Vaníčkovázdravotní sestra | Nymburk
„Na doporučení mojí velmi dobré kamarádky jsem v roce 2019 absolvovala setkání s Martinem. Martin si se mnou nejprve popovídal o Rekonektivním léčení. Nějaké informace už jsem znala, protože jsem četla knihu od zakladatele této metody Erica Pearla. Nechala jsem na Martinovi, aby mě uvedl do praxe. Hned v prvních minutách, kdy na mě začaly působit frekvence jsem vnímala, jak se mi rozhýbaly oči. Taky jsem pocítila vlny v oblasti břicha a zaznamenala samovolné pohyby končetin. Celou dobu (odhaduji asi 30 min) jsem se cítila naprosto uvolněně. Z Rekonektivního centra jsem odcházela nabitá pozitivní energií a výborně naladěná. Můj život má od té doby hlubší smysl, jsem otevřenější a taky více empatická. Určitě doporučuji využít naladění na frekvence všem, kteří se chtějí v životě posunout dál a vnímat svět v širší perspektivě a s láskou v srdci.“
Žaneta Šauerováučitelka praxe logistické a poštovní služby | Chuderov u Ústí n/L.
„Dva roky zpátky jsem si neprocházela nejlehčím obdobím. Práce unavující, přítel mi lhal. Ženské zdravotní problémy, rozlítané hormony, úzkosti, únava. Mamka mě dokopala, abych zkusila Reconnective Healing, o kterém jsem do té doby ani neslyšela. Po prvním léčení jsem cítila velký pocit euforie. A potřebovala jsem víc. Další dvě sezení jsem už pak prošla přímo procesem The Reconnection. Najednou se ve mě probudila síla a já během pár měsíců zvládla rozchod, výpověď, sehnat si hypotéku a pustit se do stavby domu. Dostala jsem na vše velký nadhled. Ženské problémy mi to upravilo, ale nevyléčilo. Cítím se úžasně a vím, že je to díky The Reconnection. Změnilo mi myšlení, vnímání. Doslova "otevřelo" mysl. To je něco, o co jsem se dřív snažila meditací, jógou, budhismem, čtením knih, stravou,.. Věřím, že věci jsou tak, jak mají být. A že i když výsledky nevidíte ihned, má to svůj důvod. Děkuji za The Reconnection, děkuji Martinovi, že mi ho umožnil poznat na vlastní kůži.“
Barbora Vaňková zdravotní sestra | Libice nad Cidlinou
„Rekonektivní léčení jsem u Martina podstoupila třikrát. Mé zážitky byly neskutečné. Začalo to rychlými pohyby očí, vibrace v celém těle, potřebu se smát a na konci jsem měla neustálé pocity štěstí. Rekonektivní léčení jsem si hned zamilovala a okamžitě jsem domluvila setkání i svým synům. Synové také podstoupili léčení třikrát. Jejich pocity byli nepopsatelné. Měli spousta energie, pocit spokojenosti a hlavně byli šťastní. Tato metoda léčení mě velice nadchla. Začala jsem si o této metodě zjišťovat vice informací, četla jsem knihy a nakonec jsem se rozhodla přihlásit na seminář One Experience s Erikem Pearlem a stala se tak praktikem Rekonektivního léčení.“
Jana Braultováučitelka

Pro koho je Rekonektivní léčení vhodné?

Je vhodné pro každého. Nemá žádné vedlejší účinky, ani kontraindikace. Působí na příčiny zatím neprojevených zdravotních problémů a velice dobře pomáhá při:

  • Onemocnění pohybového aparátu
  • Civilizačních a autoimunitních onemocněních
  • Kardiovaskulárních onemocněních
  • Chronickém únavovém syndromu
  • Psychických a emočních poruchách
  • Onkologických onemocněních
  • Parkinsonově chorobě
  • Léčbě dětské obrny
  • Regeneraci po léčbě, operacích, zraněních
  • Stresu a prevenci dalších onemocnění

Rekonektivní léčení lze použít i pro regeneraci rostlin i zvířat a není omezeno prostorem ani časem, proto je možné ho provádět i na dálku po předchozí domluvě s praktikem.

Cena za jedno sezení je 3 600,- Kč.


Máte dotaz? Zájem o termín?

Neváhejte se mi ozvat.

Věda a Rekonektivní léčení

O The Reconnection a Rekonnective Healing se zajímá velké množství vědců, kvantových fyziků, lékařů a univerzit. Výsledky i principy The Reconnection a Rekonnective Healing se z velké části dotýkají mnoha oblastí nejnovějších objevů kvantové fyziky, epi-genetiky, teorií multirozměrného vesmíru a nejnovějších poznatků v oblasti vývoje lidské DNA.

Dr. Eric Pearl, světový lídr této metody, sám často upozorňuje na fakt, který je v této oblasti důležitý a to, že když moderní věda něco nového objeví neznamená to, že to tu do té doby nebylo. Znamená to jen, že jsme jako lidstvo skrze naše zkoumání a pozorování došli zase o kousek dál v poznávání reality a věcí, které zde byli celou dobu.

Absence důkazů neznamená absenci reality, kterou teprve objevujeme.