The Reconnection®

 

 

 

The Reconnection (Znovunapojení) je evoluční proces, který nás vrací do stavu přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy. Mnoho lidí zažije po The Reconnection trvalé změny v mnoha oblastech života.

The Reconnection je spojení s frekvencemi, které jsou zde v prostoru stále. Naladit se na ně může v podstatě každý. Jakmile naše tělo tyto frekvence ucítí, vzpomene si na to, že tuto úroveň harmonie a zdraví zná a začne se do ní přirozeně  vracet.

U někoho se to projeví tím, že se vyléčí z problémů na fyzické úrovni, u někoho, že si po letech urovná vztahy v rodině. Někdo začne dělat práci, kterou vlastně vždy chtěl dělat, někdo se celkově zklidní a prohloubí své vnímání ve všech oblastech, a to mu způsobí změny v celém jeho životě.

The Reconnection je o návratu k sobě. Pro každého je tento proces jiný a individuální.

Jedná se o přesný postup, při kterém dochází k propojení 102 bodů a drah v našem těle s energetickými dráhami, které jsou v prostoru kolem nás. Tím dojde k znovunapojení a k celistvosti.

The Reconnection působí v rovině fyzické, psychické, mentální, emocionální i duchovní. 


Co přineslo The Reconnection® klientům?

„Co se týče procesu The Reconnection tím jsem také prošla jedním slovem ZÁZRAK, který se děje jednou za život. Hned první den po procesu jsem cítila hroznou úlevu a psychicky jsem se cítila překvapivě velmi dobře. Začala jsem otevřeně o čemkoliv mluvit bez toho abych se nezačala vnitřně klepat a brečet. Po druhém procesu jsem se cítila celá zpevněná, uklidněná a se vším srovnaná. Můj život se díky tomu změnil neřeším zbytečné věci, nic mě nerozhodí. Vše řeším s klidem. A to nejdůležitější je že jsem si začala více vážit sama sebe. Ničeho nelituji a moc děkuji že jsem začala vnímat velkou psychickou pohodu.“
Aneta Netolíčkováobsluha CNC stroje | Labské Chrčice
„Je to dva roky, kdy jsem podstoupila tři sezení Rekonektivního léčení, pak i znovunapojení.  Úžasný pocit klidu a uvolnění, a pak následný příval emocí, ze kterých jsem se doma musela vybrečet, nejde popsat. Co všechno se stalo potom, by se asi jinak nestalo. Dodalo mi to obrovskou sílu a odhodlání jednat. Hned po léčení se rozjela změna v mém osobním životě. Úplně všechno, jedno po druhém na sebe navazovalo, jako skládačka puzzle. Jeden dílek bez druhého by nebyl možný se napojit. Asi za největší úspěch považuji rozhodnutí se rozvést. Špatné zažívání, které si vyžadovalo zobání pilulek i bolest v kolenou jsou pryč. Vím, že přemýšlením o tom, co bude, nic nevymyslím. Až daná situace nastane, ono se správné řešení samo nabídne. Zabývání se  minulostí je zbytečná ztráta času, protože tu nepřeměním. Nežiju včera ani zítra, žiju teď. Jsem spokojená a šťastná... Martinovi moc děkuju.“
Jana Věříšováservírka | Žiželice

K jakým změnám po The Reconnection® dochází?

Vědeckými měřeními je prokázána změna ve struktuře naší DNA a buněk našeho těla. Při měření v laboratořích bylo zjištěno, že během působení rekonektivních frekvencí proudí do našeho těla obrovské množství fyzického světla, širokého spektra energie a informací v harmonické podobě.

  • Zpomaluje se proces stárnutí našeho fyzického těla.
  • Lidé se výrazně zklidní a přeorganizují svůj život směrem k harmonii.
  • Lidé bývají více spokojení a efektivní.
  • Lidé mívají lepší vztahy se svými blízkými i lidmi ve svém okolí.
  • Snižuje se hladina vnitřního stresu.
  • Organismu se vrací rovnováha, zdraví a zvyšuje se energie v těle.

Po The Reconnection jsme trvale a celistvě napojení. Dochází k harmonizaci všech aspektů v našem životě. To je spojené i s rozpadem některých starých věcí a vzorců v našem životě. Dochází k vymazání nefunkčních vzorců v našem energo-informačním systému a vyléčení na všech úrovních: mentální, emocionální, fyzické a duchovní.

Mnoho lidí zažije razantní změny ve svém životě, směrem k navýšení vědomí harmonii. Lidé to často popisují jako nárůst životní energie, vnitřní jistoty a jasného intuitivního směrování k věcem, které vždycky v podstatě chtěli dělat.

 


Máte dotaz? Zájem o termín?

Neváhejte se mi ozvat.